Hakkımızda

Firmamız en yeni teknolojileri kullanarak Türkiyenin yeni sektörü olan Yenilenebilir Enerji sektörüne, müşterilerine Dünya Standartlarında çözümler sunmak ilkesiyle 2011 yılında Altınel Enerji olarak İSTA BREEZE markası ile yola çıkmıştır. Piyasaya sürdüğü %100 Türk Malı ve %100 Kendi imalatı olan rüzgar türbinleri ile İstanbul - Beylikdüzü'ndeki fabrikasında üretim yapmaktadır. Avrupa'dan Türkiye'ye göç eden genç girişimçiler tarafından kurulmuştur.

 

Türkiye'de 15 kişi ve Avrupa'da 25 kişi toplam 40 kişilik ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile yönetim sağlayan Altınel Enerji, 2 yıl servis ve yedek parça garantisi sunduğu ürünlerinin muadillerine oranla yüksek performans ve dayanıklılık gösterdiğini kanıtlamıştır.

 

Şu an satışta olan tüm ürün modelleri Türkiye ve tüm Dünyada müşterilerine ulaşmaya devam etmektedir. Özelikle Avrupa pazarında müşterilerinden aldığı memnuniyet yorumları Altınel Enerji ekibine bu yolda güç vermektedir. Avrupa’ da yaygın olarak kullanılan temiz ve yenilenebilir enerji kaynaklarına ülkemizde henüz yeterince ilgi gösterilmemektedir. Altınel enerji olarak bu ilginin artması ve rüzgar gücü yeterli olan birçok ilimizde yenilenebilir enerji kaynakları arasında en uygunu olan rüzgar türbinlerinin kullanımını artırmak için çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.

Yeşil bir dünya için çalışıyoruz

 
 
Altınel Enerji olarak dünyamızın kıymetini biliyor ve onun daha sürdürülebilir ve yaşanabilir bir yer olması için çaba sarfediyoruz.
 
Misyonumuz

Müşteri memnuniyetine odaklanarak rekabet üstünlüğü sağlayan, uluslararası markalarla rekabet edebilen, ürün ve hizmetlerinde Uluslararası kalite standartlarından ödün vermeyen, faaliyet ve mali performansıyla sürekli ve karlı büyüyen, sektörde adından çok iyi bir şekilde bahsettiren, topluma ve çevreye katkı sağlayan, ülkemizin yenilenebilir enerji potansiyelini etkin biçimde kullanılmasını sağlayan kurumsal bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Altınel Enerji "Koşulsuz müşteri mutluluğunu" ilke edinmiş yönetim anlayışı ile kazanmış olduğu birikim ve deneyimle müşterilerinin güven duyduğu hizmet ortağı olmuştur. Avrupa’da Yenilenebilir Enerji alanındaki 10 yılı aşkın bilgi birikimini ve Türkiye’nin girişimci ruhunu bir araya getirerek öncelikle ülkemizin mevcut yenilenebilir enerji kaynaklarının en verimli ve en etkin şekilde değerlendirilmesine katkı sağlamak ve bizlere duyulan güveni sizlerle paylaşmak, güvenilir hizmet ortağınız olmaktır.